Cząstka demokracji.

Cząstka demokracji.

     Staraliśmy się, jak tylko było to w naszej mocy przybliżyć Państwu sylwetki kandydatów na tak zaszczytną ,ale i wymagającą funkcję Burmistrza Zatora. Chcemy bardzo serdecznie podziękować kandydatom którzy wzięli udział w naszej debacie internetowej. Podziękować za przedstawienie swoich punktów widzenia na tematy ściśle związane z polepszeniem bądź zmianą w życiu naszej gminy. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, którzy swoimi komentarzami ubarwili tą kampanie wyborczą.

 

     Więc mamy tą swoją cząstkę demokracji, cząstkę którą nikt nam nie może odebrać, nasz głos wyborczy. Przelany na papier przy wyborczej urnie może nie bezpośrednio, ale na pewno pośrednio nakreśli kierunek w którym uda się w swoją nową drogę nasza gmina. Nie przejdźmy obojętni wobec możliwości osobistego wpłynięcia na bieg wydarzeń w naszym miasteczku. Bądźmy prawdziwymi włodarzami tego miasta i oddajmy głoś na kandydata , którego w naszym mniemaniu obdarzyliśmy prawdziwym zaufaniem, na kandydata który godnie będzie nas reprezentował jako Burmistrz. Dajmy przykład sobie nawzajem oraz naszym dzieciom i udajmy się w najbliższą niedzielę do urn wyborczych w naszych okręgach.

 

                                                                                                                Z wyrazami szacunku

                                                                                                               Portal Zatorskiefakty.pl

 

     Portal Zatorskiefakty.pl informuje że w związku z ciszą wyborczą , począwszy od piątku 5 lutego 2016 godziny 24 00 do dnia 7.02.2016 do godziny 21 00 zablokowana będzie możliwość dodawania wszelkich komentarzy pod artykułami na portalu. Jednocześnie informujemy że wszelkie komentarze pisane w czasie trwania ciszy wyborczej , nawet po jej zakończeniu nigdy nie będą opublikowane na naszych stronach.

 

 

 

 

Komentarze
123

07 Luty 2016 21:41

Podobno Makuch.
456

08 Luty 2016 08:24

Będzie dogrywka. Augustyniak 86, Kajdas 739, Kosobucki 196, Makuch 1661, Matyja 900. To nieoficjalnie.
90

08 Luty 2016 09:50

MM zabrakło jedynie 90 głosów, aby wygrać w pierwszej turze. Druga tura będzie jedynie formalnością, zatem portal będzie mógł dalej pełnić swoją misję opartą na lamentowaniach i narzekaniach. Mieszkańcy dokonali wyboru, ciekawe jak to zinterpretujecie tym razem...
Mieszkaniec

08 Luty 2016 10:23

Bardzo podobna sytuacja jak z poprzednich wyborów. ZB niewiele zabrakło by wygrać już w pierwszej turze, a pamiętacie drugą turę, tylko kilkadziesiąt głosów różnicy. Myślę, ze za dwa tygodnie może się zdarzyć niespodzianka no chyba, że Mały-Nowy Ksieciunio naobiecuje jeszcze więcej...
333

09 Luty 2016 15:47

Sytuacja finansowa naszej gminy jest katastrofalna. Życzę nowemu włodarzowi odwagi i sił aby poruszać się w tym bagnie i nie utonąć.
Zostaw komentarz