Wywiady portalu… zakrawanie na kpinę.

Wywiady portalu… zakrawanie na kpinę.

      Redakcja Zatorskiefakty.pl przekazuje do publicznej wiadomości, że kolejnym wywiadem, który miał ukazać się na łamach portalu to wywiad z Panem Sławomirem Momotem

Radnym Powiatowym obecnej kadencji, Przewodniczącym Komisji Prawa I Porządku Publicznego, Członkiem komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego,mieszkańcem i reprezentantem Gminy Zator. Wystąpiliśmy z zapytaniem do Pana Radnego o możliwość przeprowadzenia takiego wywiadu, niestety mimo wszelkich starań nie udało się dotrzeć do jego osoby bezpośrednio. Redakcja nie dotarła do oficjalnego numeru telefony pana radnego. Zapytanie na oficjalnego e-maila utworzonego na potrzeby radnego w Urzędzie Powiatowym pozostało bez echa. W związku z dość zaskakującą sytuacją portal wystąpił do Pana Przewodniczącego Rady Powiatu Radosława Włoszka, a żeby za jego pośrednictwem skontaktować się radnym Sławomirem Momotem, ale sytuacja jest analogiczna. Sprawę wywiadu z Panem Radnym Powiatowym nie odkładamy na półkę w dalszym ciągu będziemy próbowali skontaktować z nim oficjalnymi drogami. Mimo wszystko serdecznie pozdrawiamy Pana Radnego i życzymy mu owocnej pracy na rzecz….. społeczeństwa .

 http://zatorskiefakty.pl/media/elfinder/S%C5%82awomir%20Momot.docx

 http://zatorskiefakty.pl/media/elfinder/Pan%20W%C5%82oszek.docx

                                                                                                                       Redakcja Zatorskiefakty.pl

Komentarze
misiek

25 Czerwiec 2015 13:41

Poinformujcie go że za dwa miesiące wybory to wam udzieli wywiadu i opowie o sobie tak jak w Życiu Zatora przed ostatnimi wyborami . Zwykły karierowicz , w końcu mieszkańcy go wybrali I mieszkańcy chcą wiedzieć co dla nich robi. NAGŁOŚNIĆ JAK TRAKTUJE MIESZKAŃCÓW.
kpiarz

25 Czerwiec 2015 14:55

A dali byście chłopu święty spokój! To schorowany, niezdolny do pracy człowiek, od kilku dobrych lat pobierający rentę chorobową! Przewodniczącym osiedla i radnym powiatowym jest chyba tylko z nudów - no bo ile można oglądać przez cały dzień durnowate telenowele? A że przy okazji zbiera kasiorę z diet (diety przewyższają świadczenie rentowe!), to zapewne na intensywne kuracje dla odzyskania zdrowia. A z nadwyżek wystawił chałupę. Cholera... Skoro to taki zapracowany człowiek to może nie tak do końca jest niezdolny do pracy zawodowej? Lepiej bujać się na garnuszku ZUS (czyli naszym), gminy (czyli naszym) i powiatu (czyli naszym)? Coś to jakimś szwindlem pachnie... ciekawe co na to Orzecznik ZUS i Komisja Lekarska? A może faktycznie jest obłożnie chory i nie ma siły na rozmowę z ZF? W każdym bądź razie życzenia rychłego powrotu do zdrowia są chyba jak najbardziej na miejscu.
bog

25 Czerwiec 2015 15:47

Dajcie spokój chłopu bo dopiero z Rodos wrócił , musi chłopina na lewo teraz w budowlance odrobić . Podobno dwóch kręgów nie ma to renta mu się należy. Jak się ma to z ideami partii z której startował na radnego. Idee ideami a doić Państwo Polskie z każdej strony gdzie się da.
malkontent

25 Czerwiec 2015 20:08

Nic innego tylko Prawo i Sprawiedliwość w najczystszym wydaniu.
krakus

25 Czerwiec 2015 20:15

puknijcie się w łeb jeden z drugim...póki jeszcze te łby macie :-)
Od redaktora Naczelnego

25 Czerwiec 2015 20:57

Uprzejmie informuję, że w rozmowie telefonicznej Pan Sławomir Momot wyraził zgodę na udzielenie wywiadu dla naszego portalu. Szanowny Bog21 Pański wywód na mój temat jest niezwykle interesujący. Szkoda, że nie ma Pan odwagi podpisać się z imienia i nazwiska. Chętnie podyskutowałbym z Panem na temat swojej skromnej osoby, ale nie na łamach portalu, bo to nie miejsce na takie dywagacje. Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia :-)
zetka

25 Czerwiec 2015 21:37

Widzę, że nerwy co niektórym puszczają, chyba coś jest na rzeczy skoro taka agresja.
!!!!!

25 Czerwiec 2015 21:38

Oj nieładnie redaktorku, nieładnie.. W dobie demokracji blokujesz możliwości wpisu Bog 21...tak postępuje tylko śmierdzący tchórz !
antybog

25 Czerwiec 2015 21:57

śmierdzący tchórz to jest z ciebie Bog21 a do tego nierób .
Bog_21

25 Czerwiec 2015 22:12

Tak redaktorku ( a raczej gościu z przerostem ambicji nad libido :-) ) Zaledwie trzy dni jetseś "naczelnym" a już musisz posuwać się do łamania netykiety, blokując moje wpisy ! Źle to wróży temu forum, więc może je po prostu zlikwiduj ! Nie podawaj nieprawdziwych faktów ( Pan Momot nie wyraził ci zgody na wywiad w rozmowie telefonicznej- której byłem świadkiem- odniósł się tylko do twojego wpisu, wskazując, że oficjalnie z taką prośbą/propozycją nigdy się nie zwracałeś) !!! Dodatkowo jako..tfu... "naczelny"...siejesz swoimi wpisami "tanie sensacje" szczując mieszkańców Zatora wzajemnie na siebie ! Ja mam odwagę powiedzieć ci to wszystko prosto w oczy, korzystam z prawa internetowego ukrywania tożsamości jak każdy użytkownik tej formy przekazu. NIe omieszkam, jak bedziesz przechodził przed moim domem, kopnąć cię w D...tak dla zasady. Gnomy i trole, do których należysz, zawsze znajdą swojego Gandalfa :-)
zetka

25 Czerwiec 2015 23:25

Zaczyna się bitka?, jeśli już to na argumenty, a nie tak dla zasady. Jawność działania osób publicznych wymagana jest przez mieszkańców, a osoba publiczna z mocy ustawy narażona jest na krytykę - jeśli na nią zasługuje, każda ocena jest subiektywną i każdy ma prawo do swoich ocen.Z blokadami informacyjnymi mamy u nas na co dzień i nie można drugiego kopać w D...
zetka

26 Czerwiec 2015 21:33

Bog 21: napisał ..."NIe omieszkam, jak bedziesz przechodził przed moim domem, kopnąć cię w D...tak dla zasady." Groźba napaści podlega pod Kodeks Karny. Prokurator nie powinien mieć problemów z odszukaniem Ciebie.
Bog21

27 Czerwiec 2015 12:52

Kopniak "dla zasady" zakorzenił się tak głęboko w kulturze, że już nikt nie traktuje go jako przesąd a tym bardziej jako groźba karalna. Przed każdym ważnym wydarzeniem w życiu znajdzie się ktoś, kto chętnie zaserwuje nam solidnego kopniaka na szczęście.( takim świeżym wydarzeniem w życiu "naczelnego" jest nowa funkcja) - uczcie się więc zarówno tradycji jak "czytania ze zrozumieniem" a nie straszcie prokuraturą, bo raczej to waszym "portalem" powinna się zainteresować, który jak na razie służy tylko szkalowaniu i szczuciu wzajemnym mieszkańców gminy Zator !
romek

27 Czerwiec 2015 15:43

Bog21 : kodeks karny to kodeks karny, tam żartów nie ma.
lidka

27 Czerwiec 2015 16:02

do Bog21 i nie tylko: Zf to portal, który pokazuje drugą stronę "medalu", z całą pewnością daje inny obraz niż ten urzędowy, a czy "..służy tylko szkalowaniu i szczuciu wzajemnym mieszkańców gminy Zator ! " to spojrzyj na siebie, jesteś zaciekłym oredownikiem panującego - czyżbyś miał jakis w tym interes? Mieszkańcy, którzy rozpoznają cię pod twoimi postami chyba wiedza prawdę. Ja też kiedyś wierzyłam Biernatowi- teraz już nie i mówię NIE dla Biernata. Czuję sie oszukana, jak większość mieszkańców zatorszczyzny.
Bog21

27 Czerwiec 2015 18:41

"lidka"...piszesz "" to spojrzyj na siebie, jesteś zaciekłym oredownikiem panującego - czyżbyś miał jakis w tym interes?"..Otóż nie mam żadnego, nie jestem "poplecznikiem" Pana Momota ani już tym bardziej Pana Biernata (którego wielokadencyjne rządy, moim zdaniem, nie służą dobrze gmninie i miastu Zator....z miasta, z tradycjami zrobił "lunapark/cyrk" i pozostaje tylko nałożyć cyrkową kopułę aby dopełnić pogromu tradycji). Mnie osobiście bardzo poruszył fakt, że wiele osób prowadzących dyskusję na tym portalu, czy może raczej wortalu, pod licznymi nickami (dającym im pseudoanonimowość) wypowiada się bardzo stronniczo "przeciw wszystkim, bez wyjątku, radnym/bezradnym". Szkalują te osoby, mając za nic (jak choćby w sprawie Pana Momota) ich rzeczywisty wkład w kształtowanie rozowoju gminy Zator. OŚWIADCZAM, ŻE NIE NALEŻĘ DO ŻADNEGO UGRUPOWANIA POLITYCZNEGO - a jeśli już, to bliżej mi do NORMALNOŚCI... niż PiS-u czy obecnie "modnego" Ruchu Kukiza..czy jak tą głupotę narodową inaczej nazwać. Ale nie mogę przejść do porządku dziennego nad faktem: 1. Przekłamania/przeinaczenia faktów, przez "Naczelnego" i jego współpracowników 2. Wypowiedzi ludzi zawistnych, oszołomów, którzy zawsze będą po prostu zawistni...uważając tą cechę charakteru za "cechę narodową Polaków" 3. Mieszanie prywatnych spraw, do "małomiasteczkowej polityki"...w tym, naigrywanie się z ciężkiej choroby z którą akurat Panu Momotowi udało się wygrać....uważam za czyste chamstwo (zresztą wpisy na ten temat, tworzą ci, co dzisiaj byli w Lubinie) 3. in medias res: Pan Momot został wybrany WASZYMI głosami- swoje oświadczenia majątkowe zamieszcza na ogólnie dostępnej stronie- jego przynależność do określonego ugrupowania...mnie osobiście, "wisi"...jako człowieka oceniam go dobrze...nie bardzo dobrze, bo wiem, że czasem musi postąpić wbrew sobie - tak ,że celujcie może wyżej, by ten niższy mógł działać bez ograniczeń! 4. Ogólnie; jestem po waszej stronie, tylko musicie zmienić sposób działania: - nie doprowadzajcie do samowolnej możliwości szkalowania osób niekoniecznie winnych istniejącemu stanowi rzeczy - szanujcie tych, co mimo ogólnej presji "Zarządu Zatora" robią faktycznie coś dla mieszkańców a nie tylko "liczą srebrniki" - nie pozwalajcie budować kolejnego "image'u" osobom, które mają tylko i wyłącznie "parcie na szkło" i ochotę na tantiemy z kolejnej w ich karierze partii/ugrupowaniu...byle było na topie - .....napisałbym więcej....ale ...jak straszycie prokuratorem :-) PAX VOBISKUM ... P.S. Nie w tym temacie ale....Jakżeście nie oprotestowali tworów typu "DIno...", czy "Energy" na etapie projektu...a powstać ma jeszcze więcej "atrakcji"...to teraz wasze wołanie pozostanie tylko "głosem w puszczy"...lub nawet "nagiego w pokrzywach P.S.1 Jężeli popełniłem w tekście jakieś błędy gramatyczno/interpunkcyjo/ortograficzne...to przepraszam ale sprawdzać ich mi się nie chce....POZDRAWIAM
zatorskiefakty.pl

28 Czerwiec 2015 11:18

Przypominamy, że ..." Redakcja i administracja portalu Zatorskie fakty.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści autorstwa użytkowników oraz publikowanych przez nich komentarzy. " Nie mniej jednak prosimy o zachowanie rozwagi i kulturę podczas komentowania. Nie należy przekraczać granic wolności słowa i przypisywać zjawiskom rzeczy, które nie mają miejsca. Przekłamanie/przeinaczenie faktów, przez "Naczelnego" i jego współpracowników nie ma miejsca na tym portalu. Kierujemy się zasadą bezstronności. Pokazujemy sprawy społecznie ważne, które są kierowane do nas przez mieszkańców Zatorszczyzny i służymy im swoim doświadczeniem. Jako grupa społeczników nie jesteśmy zaangażowani w żadne działania polityczne co usiłuje nam się przypisywać. Od wielu lat pracy na rzecz środowiska lokalnego, w którym żyjemy i funkcjonujemy od urodzenia dostrzegamy często niewłaściwe działania. Publikacje są naszym sposobem reagowania i formą nacisku społecznego.
zatorzanin

03 Lipiec 2015 02:08

Niestety, wolność słowa to jedno, a nadużycia to drugie i niestety nieuniknione w każdych czasach! To Wy musicie tak kierować pracą portalu aby był pozytywnie użyteczny dla dobra Zatora.
Zostaw komentarz